מסעדות מומלצות בצפון: בשר איכותי ברמת מהגולן

תכנון טיול בצפון, בין שלל מסלולי הטיולים, המעיינות והאטרקציות, הוא משימה לא פשוטה כלל. אבל בחירת המסעדה האולטימטיבית לכל יום, זו ללא ספק אחת המשימות החשובות ביותר בתהליך.

אם אתם מאוהבי הבשר המשובח, הטרי, הצלוי באהבה ובמומחיות שיא, מסעדות מיטשוס בקצרין ובשדה אליעזר היא ללא ספק הבחירה שלכם.

על פי מדד גוגל/ easy / דפי זהב/ tripadvisor/ facebook / mit4mit/ ו foursquare מסעדות "מיטשוס" קיבלו אלפי המלצות.

המסעדות בקצרין ובשדה אליעזר בולטות בין שלל מסעדות מומלצות בצפון ,עם בשר שנבחר בקפידה מעגלים מובחרים הגדלים במרעה הפתוח של רמת הגולן, מעקב אחר תנאי גידולם הנפלאים, וטיפול ייחודי בנתחים המגיעים לקצביית השף. היכונו לטעמי שיא.

הפנינה של מסעדות מומלצות בצפון

הסוד בבשר מעולה מורכב משני פרמטרים עיקריים: בשר משובח ישר מהמרעה, ושיטת צלייה עדינה ומדויקת. זהו השילוב שתפגשו כאן, עם מסעדה בצפון שכל נתח בה מטופל במומחיות. אם אתם מאוהבי הבשר המעושן, ומחפשים בשרים מעושנים בצפון הנתחים שעושנו במעשנת "Ole Hickory, מחכים לכם. 

זוהי מסעדה ברמת הגולן המגישה בשר מעושן שעבר עישון על בסיס העץ, המתבל את הבשר בטעם עדין, עמוק ועשיר, אך עדיין מותיר אותו בסגנון קליל וכיפי מאוד, ולא בעישון המשווה לו טעם של תבשיל קדירה או חמין. בין שלל מסעדות מומלצות בצפון, אוהבי הבשר המשובח ימצאו כאן בית חם במיוחד.

הבשר העסיסי יוגש בנתחים גדולים לשולחנות ואז ייפרס ויחולק, עד לנתח הבא אחריו, לצד יין טוב, מים ולימונדה קרה, והמון כיף, שיחה ערה וחיוכים מאוזן לאוזן.

מדובר כאן ברף חדש של מסעדות שף בצפון, הכולל בשר צלוי או מעושן בסגנונות שונים. אז אם אתם מחפשים  מסעדות מומלצות בצפון, מסעדות מומלצות בגליל, מסעדות עם נוף בצפון, מסעדות ביתיות בצפון או מסעדות בצפון פתוחות בשבת, אנו מחכים לכם עם בשר אגדי, אירוח מפנק ואווירה חד פעמית.למסעדה בשדה אליעזר

מסעדות מומלצות בצפון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסעדות פסטורליות בצפון 

אם אתם בטיול קבוצתי ומחפשים תוספת של חוויה ייחודית לטיול שלכם, אין ספק שארוחת הקרניבורים תספק לכם אטרקציה קולינרית וגיבוש קבוצתי מהנה וייחודי להפליא. אל השולחנות יוגשו מגוון נתחים מעולים בשיטות צלייה שונות, ותוכלו לסעוד בהנאה בשרים ללא הגבלה, ובגיוון של שמונה סוגי בשרים שונים לפחות, הנבדלים זה מזה במהותם ובסגנון צלייתם. 

הבשר העסיסי יוגש בנתחים גדולים לשולחנות ואז ייפרס ויחולק, עד לנתח הבא אחריו, לצד יין טוב, מים ולימונדה קרה, והמון כיף, שיחה ערה וחיוכים מאוזן לאוזן. מדובר כאן ברף חדש של מסעדות שף בצפון, הכולל בשר צלוי או מעושן בסגנונות שונים. אז אם אתם מחפשים  מסעדות מומלצות בצפון, מסעדות מומלצות בגליל, מסעדות עם נוף בצפון, מסעדות ביתיות בצפון או מסעדות בצפון פתוחות בשבת, אנו מחכים לכם עם בשר אגדי, אירוח מפנק ואווירה חד פעמית.

 

למסעדה בקצרין | למסעדה בשדה אליעזר